Świetne rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

1584512616-home-packshot.png

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najwyższa jakość materiałów
przypływ mocy oraz siły
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz wielkość mięśniową. Toż znacznie efektywny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najznakomitsze skutki treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wartości jeszcze przenigdy nie było oczywiście łatwe oraz duże. Będziesz brał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię i wkrocz na następny poziom ćwiczeń. Kimera to korzystniejsza twardość i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej grze również lub skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to zarówno dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najkrótszym szczególe. Nie będziesz tworzył żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać a kiedy uczyć, żeby zmienić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Rezultaty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )