Spraw, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

353646214-alluramin.jpg

Alluramin to feromony dla klientów. Ich zespół istnieje w cali naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich zadanie dopomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa oraz lubienia, w jakiej drugie osoby będą Obecni niezwykle ludzkie i uległe. Wpływanie feromonów jest zupełnie oryginalne i trudne, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Posiadają one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz też w biznesie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i sprawisz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w otoczeniu
powstaniesz w skórze dominatora i pana
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe relacje oraz osiągniesz akceptację innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w tłach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unie infochemicznej, które tak są w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Wyraża się jednakże, że substancje te nie są małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe wartości w zwykłym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz umożliwiają na przyznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a także – co dla grup jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w terminie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak podejmują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na swój temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim ustawiają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się a w bliskiej podświadomości.

alluramin buy

http://Alluramin24.com