Pozwól sobie pomóc i powierz się mocy feromonów!

308875126-alluramin.jpg

Preparat Alluramin ma w domowym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które tworzą, iż facet postrzegany jest jako daleko udany, wielki i opiekuńczy. Alluramin został wytworzony z prostych składników, które zapewniają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, wydzielana przez klientów wraz z potem w momencie pobudzenia. Substancja ta płaci za aktywację mózgu kobiet oraz zwiększa u nich pożądanie. Dzięki niemu kobiety będą przy człowiekowi bardziej rozluźnione a będą dostawały go jako dużo męskiego.

To właśnie Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które wstępują w skład mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają mężczyzn. Pomaga on podejmowanie kontaktów i sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Dlatego określany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują przyjemnych oraz ekonomicznych siebie panów, dlatego powoduje on, że człowiek sprzedaje się stanowić niebywale atrakcyjny. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u pań i rozpuszcza je. Dzięki niemu żony będą uważały mężczyznę, jako wielkiego i opiekuńczego samca, jaki będzie w bycie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Jeśli szuka o wykorzystywanie Alluramin doświadczenia pokazują, że kobieta podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł opiekować się nią i jej dziećmi. Pozostałych składników wytwórca nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin istnieje w 100% naturalnym preparatem, ponieważ jego wykorzystywanie jest bezpieczne, a co za tym idzie — żeby go kupić nie trzeba być recepty. Alluramin można zakupić na kartce internetowej wytwórcy.
Środek Alluramin ma postać przydatnego w użyciu sprayu, który należy rozpylić na wszystkim ciele, tak na nadgarstkach, szyi także na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Przynależy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów i odpowiednie zaczepia je wytwarzać. Toteż warto na początek zaopatrzyć się w pełniejsza zawartość Alluramin, warto sięgnąć z rabatów oraz reklamie, które producent oferuje.

alluramin price

http://Alluramin24.com