Marzyłeś o idealnej sylwetce, jednakże ciężko o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

317771053-home-packshot.png

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najlepsze aktywne składniki stosują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i wartości jeszcze nigdy nie było tak przystępne oraz silne.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu postępu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wraz z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że jest słabości do kształtowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim mięsem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jako odpowiednio pytać o siebie. Tę myśl wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )