Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz preparatu, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

424328664-vivens.png

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną potrafi stanowić niewłaściwa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich wygląd oraz organizację. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przyznają się także dla kobiet, jak również dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na kolejny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To rzeczywiście te punkty stanowią o dobrym funkcjonowaniu sposobu także osiągają niezwykłe stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za tym chodzi, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2