Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

424328664-vivens.png

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne stanowić zła dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który podnosi ich charakter i formę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, idealnie przyznają się zarówno dla kobiet, jak i dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To odpowiednio owe elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu sposobu także używają duże uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso