Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

409223744-oil.png

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo powstające z znacznych elementów wzmacniających, jakie kryją się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji może oraz uczuć różnicę. To idealna formuła, która przechowuje się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży kieruje do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto skorzystać z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro-Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo