African Mango – Nadzwyczaj efektywny oraz starannie opracowany specyfik na odchudzanie!

743160579-african-mango-opinie-cena-efekty-kupic-apteka-300x268.png

African mango to przyjemna alternatywa dla całych tychże, którzy lecą w codzienny sposób dopomóc swojemu systemowi pozbyć się nadwagi jak także dla kobiet, jakie planują tylko za sobą sprawdzenia w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów lub co gorsza leków odchudzających. African MANGO to znakomity i dokładnie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, bardzo korzystnie działający na kontrolę przemiany materii i właściwą utratę wagi.

Pamiętaj, że pytając o zdrowie swojego ciała zyskujesz również lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie diet odchudzającej, powiększyć aktywność fizyczną, poprawić dietę oraz stosować właściwą suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo usuniesz ze naszego działania ryzyko dolegiwości wynikających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. skutek ten posiada najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do picia

Przekonuje się stosowanie 3 tabletek african MANGO dziennie. Dla uzyskania najlepszego wyniku należy przyjmować pigułki w trakcie lub wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie odnosić u osób w ciąży, matek karmiących, postaci ze określonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka oraz dzieci poniżej 18 roku bycia.

AfricanMango

untoxin

Acai-Berry Extreme