Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

632084522-clim.jpg

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja znajoma nie istniała w duzi zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by poczuć pełną przyjemność z seksu oraz poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że to nie problem, co tenże wiesz, że nie udało Ciż się jej w sumy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ciż się to szczególnie, ona widać w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do udanego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze naszą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może spowodować, że będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten drugi czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał okazja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax Control

Derminaks

Femmaks