African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów przetestuj niezawodny specyfik African Mango 900!

231302288-afri.jpg

African MANGO to zdrowy suplement diety łatwy w struktur kapsułek. Wynik ten przekazywany stanowi dla osób dorosłych, które zmagają się z nadwagą i potrzebują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem efektu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał markę w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, biorących na punkcie udokumentowanie jego skuteczności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest świetnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną rolę w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji artykułu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Element ten dodatkowo wpływa dobrze na obniżenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO spotykają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą miarą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do podjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najlepszego rezultatu należy przyjmować tabletki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (posiada to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać koniecznej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

biovelisstabs

Breast-Fast