Xtrasize – pastylki na zwiększanie członka

1507474370-xtra.jpg

Xtrasize to tabletki, które stanowią zrobić, iż penis weźmie na długości i grubości. Wpływają na myśli poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z którego wybudowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty mają pojawić się po paru dniach i powinna wtedy być ciekawsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do połknięcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupować tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w atrakcyjniejszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można zdobyć po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w liczbom miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o jakiś 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez inne 2mc ma spowodować, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że znaleźć na ścianie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które przyjmowane są od lat”.

Bardzo na podstronach znajdujemy informację, że w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Medykament ten stał przebadany oraz otwarty do ruchu na terenie Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dużo – przeszukując internet w poszukiwaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy wspominające o pojawieniu się każdych większych skutków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w prostym sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się efektów ubocznych stanowi wyjątkowo bardzo ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax tanio

tani Vigrax