Brak erekcji – jakie moga być tego przyczyny. 

 

Wśród najczęstszych powodów pojawienia się problemów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeżeli zwykliśmy odżywiać się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym codziennym menu brak zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie powinniśmy się
dziwić
, że niestety potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, siedzący tryb życia – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy trudno żyć na fajnym poziomie, to jednakowoż nie ma wymówki dla takich osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy zapewne zafascynowani własną partnerką, jej ciałem, to potem może dojść rutyna. A jak wiadomo, rutyna to nic dobrego. W owym celu warto porozmawiać ze swoją kobietą, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, erotyki albo przebieranki. Możliwości, dzięki to którym nasze życie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Chroniczny stres, problemy zawodowemocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz przecież nikt nie mówi, że musimy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak pokierować własnym żywotem, aby nigdy nie doszło do takiej sytuacji, w której stres zniszczy nam dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


potencja

kamagra tanio