Sposoby na silniejszy wzwód

1328-559-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Istnieje kilka prostych metod, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego kamagra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż maleje transport krwi do członka w czasie stosunku. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się także do chorób układu krwionośnego. Ten stan może także wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.